Bullterrier forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Treba zo Španielska

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
spanishbully
baby
baby



Počet príspevkov : 4
Registration date : 31.03.2011

Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska EmptyŠt marec 31, 2011 2:34 am

Dobrý deň, volám sa Antonio zo Španielska, kontaktovať v prípade, môžete mi pomohol vyriešiť problém s genealógiu svojho psa. Psa som si kúpil v Španielsku, priniesol z Slovensko, ale v Španielsku registrovaných psím združenia SÚKROMNÉ, s tým rodokmeňom, ktoré ponúkajú, mi nemôže dať psa národných výstavách, môžem len prezentovať je na výstavy organizované nimi, a nie je to, čo chcem, tak by som sa obrátiť na chovateľa môjho psa autentickej, a ak je chovateľ bolo zaregistrované svoje šteňa na Slovensko, opýtajte sa svojho rodokmeňa, zdá sa, vtip, ale to nie je, je súkromného sektora venovanej spravovať svoje vlastné rodokmene a rodokmene nie sú známe, ak sú falošné, alebo nie, ale čo je isté je to, že môžem predstaviť svojho psa na výstavách národnej a nemôžem sa zaregistrovať u RSCE (španielčina Royal Canine spoločnosť) . By bolo vhodné žiadne poňatie o pôvode môjho psa, ďakujeme!

Poznámka: Ospravedlňujeme sa za môjho jazyka, to si on-line tlmočník ..
Tu som opustiť len informácie, ktoré som na psa.

Odkaz na vašu počet čipovú sadu v Slovensko:
https: / / www.crsz.sk/ganet/kvlsr/petpass.nsf/register?readform&refUNID=60841F69B9B370BEC1257786007839A0&lang=sk
A priloží kópiu pasu ona mi dala.
https://2img.net/r/ihimizer/i/pasaportepepa.jpg/
Treba zo Španielska Dsc0062copia




Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 303
Age : 36
Registration date : 17.04.2008

Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska EmptyŠt marec 31, 2011 6:05 pm

Keď ste kupovali fenku, nedostali ste ku nej rodokmeň/pedigree???
Návrat hore Goto down
http://www.buffoonbulls.sk
spanishbully
baby
baby



Počet príspevkov : 4
Registration date : 31.03.2011

Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska EmptyPi apríl 01, 2011 1:56 am

Admin napísal:
Keď ste kupovali fenku, nedostali ste ku nej rodokmeň/pedigree???

Nie, som dostal potvrdenie od súkromného združenia v mojom meste, ktoré nie sú súčasťou EGFR (skutočné psie federácia Španielsko)
Návrat hore Goto down
Danibull
big dog
big dog
Danibull


Počet príspevkov : 132
Age : 35
Registration date : 07.07.2008

Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska EmptyPi apríl 01, 2011 11:06 am

a viete ako sa volá chovateľ? pravdepodobne máte šteniatko bez rodokmeňa a ani k nemu bohužiaľ už rodokmeň nedostanete Sad
Návrat hore Goto down
spanishbully
baby
baby



Počet príspevkov : 4
Registration date : 31.03.2011

Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska EmptyPi apríl 01, 2011 4:03 pm

Danibull napísal:
a viete ako sa volá chovateľ? pravdepodobne máte šteniatko bez rodokmeňa a ani k nemu bohužiaľ už rodokmeň nedostanete Sad
nie, neviem názov chovateľa Slovensko. Iba mikročip a veterinár dal to. Takže by som chcel vedieť, či nemáte rodokmeň na Slovensko by musela začať nový.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Treba zo Španielska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Treba zo Španielska   Treba zo Španielska Empty

Návrat hore Goto down
 
Treba zo Španielska
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >fórum :: Others-
Prejdi na: