Bullterrier forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 problem s chicom

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
karak106
baby
baby



Počet príspevkov : 1
Registration date : 21.11.2009

problem s chicom Empty
OdoslaťPredmet: problem s chicom   problem s chicom EmptySo november 21, 2009 11:23 am

ahoj shadow,,,počula si už niekedy o tom že bulteriery maju v 6 mesiaci obdobie strachu??,a v tedy ked s nim chceš ist von tak ho musiš jedine niest,,a ten 1 problem jednuducho s zo svojim psikom musiš viac zbližit,,,ked robi doma bordel tak ma velmi vela energie,,,ked ju mat nebude bude spat,,,,mala by si ho naučit povel fuj alebo nesmieš ved si pozri na nete vycvik bulteriera,,,
Návrat hore Goto down
stolco
baby
baby



Počet príspevkov : 1
Registration date : 24.01.2012

problem s chicom Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s chicom   problem s chicom EmptyUt január 24, 2012 8:59 pm

Ahojte priznivci bulikov.Som tu novy a chcem vam polozit par otazociek.Chcel by som si kupit bulika,lenze sa neviem rozhodnut nad farbou.Mam dojem ze v tricolore je ich najmenej a mne sa najviac pacia.Mozmo aj preto ze ma doma bernskeho salasnickeho psika.Tricolora je malo popularna ?Ked vyrastie ,nebude agresivny na ostatne psiky co mame doma? Bernakovi a westikom?
Návrat hore Goto down
 
problem s chicom
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problemy s chicom
» problem s oblickami
» tunngle p2p network (Ping Problem)?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >fórum :: Rady a nápady-
Prejdi na: