english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share
 

 Khlolander Kros Bow

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 2:18 pm

Khlolander Kros Bow Geko_1

Chov.stanici RASELS BULL ponuka na krytie sampiona 6 krajin: Int. Sampion Khlolander Kros Bow, alias GECKO.
Zije v Litve a na Slovensku bude do aprila 2009.

Otec: Ch. Norsettrap Celtic Star at Kilacabar
Matka: CH. Helizar Lady Luck at Khlolander

Coskoro pridam rodokmen!!!

Informacie:
http://www.raselsbull.estranky.cz
e-mail: janaslesarova@gmail.com


Khlolander Kros Bow Grazhu

Khlolander Kros Bow P1010222

Khlolander Kros Bow GekocacibJN[/

Khlolander Kros Bow IMG_8535copy

Khlolander Kros Bow Geko-1

Khlolander Kros Bow GekoHead

Khlolander Kros Bow Gekofront

Khlolander Kros Bow GekoSrtand

Khlolander Kros Bow Gaaalv

Želivka 2008
3.miesto v triede sampionov

Khlolander Kros Bow C93feac22423

Khlolander Kros Bow DSC_0504[img][/img][img][/img][img][/img]Khlolander Kros Bow Geko_1


Naposledy upravil reventón dňa Po november 03, 2008 11:27 pm, celkom upravené 10 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 2:23 pm

Khlolander Kros Bow DSC_0454

Khlolander Kros Bow DSC_0416[/quote]

Khlolander Kros Bow DSC_0592
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 2:44 pm

Steniatka po Geckovi:

Khlolander Kros Bow 20070506001
Khlolander Kros Bow 20070506008

Khlolander Kros Bow 20070506015
Khlolander Kros Bow 20070506021

Khlolander Kros Bow 20070506024
Khlolander Kros Bow 20070506027


Naposledy upravil reventón dňa Po september 22, 2008 3:50 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 3:42 pm

Gecko je nádherny bulik, dufam coskoro ho uvidim na zivo jupi

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 3:48 pm

:applaus: Najblizsie sa ukaze na NITRACANISE v novembri clown
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo september 22, 2008 5:10 pm

už sa teším na jeho čumáček :danc:

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt september 23, 2008 11:20 am

RODOKMEN

Khlolander Kros Bow Pedigree_Kholan_
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt september 23, 2008 2:26 pm

zaujímavy rodokmen :applaus:
viac foto o nom na stranke ch.s. Rasels Bull www.raselsbull.estranky.cz

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt september 23, 2008 2:50 pm

Veru, veru, ma vyborny rodokmen!!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
TATIANA
puppy
puppy
TATIANA

Počet príspevkov : 16
Age : 50
Registration date : 04.09.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPi september 26, 2008 3:39 pm

interasantny bulko,len skoda ze bude iba do aprila na Slovensku Sad a tesim sa ze ho kuk nazivo v Nitre Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.tanyastaffs.wbl.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt október 14, 2008 10:13 am

Gecko na Hauck Mem. získal 3.miesto v tr.Sampionov

Khlolander Kros Bow Hauck%20144
Gratulujeme!!!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt október 14, 2008 10:20 am

:applaus: GRATULUJEM winner

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt november 04, 2008 12:06 pm

International dog show CACIB Nitra - 1.11.2008
champion class EXCELENT 1, CAC, CACIB

Khlolander Kros Bow DSCF4631

SPECIAL SHOW SLOVAKIA BULLTERRIER CLUB - 2.11.2008
champion class EXCELENT 1, CAC

Khlolander Kros Bow P1120559
Khlolander Kros Bow P1120560
Khlolander Kros Bow P1120587
Khlolander Kros Bow P1120588
Khlolander Kros Bow P1120591
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt november 04, 2008 12:07 pm

Khlolander Kros Bow Nitra11-200812

Khlolander Kros Bow DSCF4665
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt november 04, 2008 12:23 pm

GRATULUJEM :applaus:
Gecko je strasne krasny bulik jop

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
Lolkaa
adult
adult
Lolkaa

Počet príspevkov : 60
Age : 31
Location : Senica, SVK
Registration date : 11.10.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt november 04, 2008 9:07 pm

CONGRATULEJZN !!!!

juhuuuu jop
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.bullivaris.sk
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyNe december 07, 2008 10:41 pm

Big thanks to all for nicew words about Gecko.
Big thanks to Jana a Ivan for looking after him,train him and show to a perfection! Smile
want show u daughter of Gecko which im very proud Smile
Khlolander Kros Bow MokaStand
Khlolander Kros Bow MokaFront
Khlolander Kros Bow Mokusha
Khlolander Kros Bow MOkaKeti
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyNe december 07, 2008 10:43 pm

and here are another one,sister to 1st one,on pics about 5mns
Khlolander Kros Bow 20080310036
Khlolander Kros Bow 20080310018
and here she with daddy Gecko Smile
Khlolander Kros Bow Picture056
Khlolander Kros Bow Picture009
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyNe december 07, 2008 10:47 pm

Here r his son at 3mns old
he is a tank Very Happy
Khlolander Kros Bow Picture051
Khlolander Kros Bow 2
Khlolander Kros Bow Picture058
Khlolander Kros Bow Dangutis9
Khlolander Kros Bow Dango_4
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyNe december 07, 2008 10:49 pm

and some more
boy 5mns
Khlolander Kros Bow Picture016-2
Khlolander Kros Bow Picture032
daughter 5mns
Khlolander Kros Bow Picture053-1
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyPo december 08, 2008 9:58 am

congrats Renata :applaus:
Gecko is very nice boy jop and super pics foto

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
reventón
big dog
big dog
reventón

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyUt december 30, 2008 1:28 am

Gecko na prechádzke....

Khlolander Kros Bow DSCF5068

Khlolander Kros Bow DSCF5070

Gecko and Cherry spolu

Khlolander Kros Bow DSCF5087

Khlolander Kros Bow DSCF5088
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptySo marec 14, 2009 1:10 am

Geko corka
Khlolander Kros Bow 20090311037
Khlolander Kros Bow S1
sunny
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Son   Khlolander Kros Bow EmptyPi marec 27, 2009 12:40 am

Gecko son,18mns
Khlolander Kros Bow DSC_1351
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Tanagros
junior
junior


Počet príspevkov : 27
Age : 36
Location : Lithuania
Registration date : 01.12.2008

Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow EmptyŠt máj 07, 2009 11:23 am

Another daughter of Gecko

Khlolander Kros Bow PICT3535
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.taiga.tik.lt
Sponsored content




Khlolander Kros Bow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Khlolander Kros Bow   Khlolander Kros Bow Empty

Návrat hore Goto down
 
Khlolander Kros Bow
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >bulíky a CH.S. :: Psy-
Prejdi na: