Bullterrier forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Spike a Hanny

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
spajkačka
junior
junior
spajkačka


Počet príspevkov : 30
Registration date : 16.05.2008

Spike a Hanny Empty
OdoslaťPredmet: Spike a Hanny   Spike a Hanny EmptyPi máj 16, 2008 8:36 pm

ahojte všetci priaznivci bulíkov sunny pozývame vás na našu stránku na ktorej zatiaľ bulík síce neni no v blízkej dobe pribudne už dlho hľadám no zatiaľ márne ale ked nájdem tú pravú tak sa to dozviete. Bola by som rada keby ste aj tak prišli a zanechali nám vkazík na ktorý určite odpovieme. jupi
www.sacred.tym.sk
Návrat hore Goto down
http://www.sacred.snadno.eu
Betka4
puppy
puppy
Betka4


Počet príspevkov : 12
Age : 29
Registration date : 25.04.2008

Spike a Hanny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spike a Hanny   Spike a Hanny EmptyPi máj 30, 2008 3:31 pm

spajkačka napísal:
ahojte všetci priaznivci bulíkov sunny pozývame vás na našu stránku na ktorej zatiaľ bulík síce neni no v blízkej dobe pribudne už dlho hľadám no zatiaľ márne ale ked nájdem tú pravú tak sa to dozviete. Bola by som rada keby ste aj tak prišli a zanechali nám vkazík na ktorý určite odpovieme. jupi
www.sacred.tym.sk

Jéé ahoj Lucka som rada že si tu Very Happy . Verím že toho správneho bulíka nájdeš Like a Star @ heaven . Tešíme sa na jún a konečne uvidím Hannyyyyyy cheers . A pravdaže fešáka Spikeho. Páá sunny
Návrat hore Goto down
spajkačka
junior
junior
spajkačka


Počet príspevkov : 30
Registration date : 16.05.2008

Spike a Hanny Empty
OdoslaťPredmet: ahoj   Spike a Hanny EmptySt jún 04, 2008 9:22 am

Betka4 napísal:
spajkačka napísal:
ahojte všetci priaznivci bulíkov sunny pozývame vás na našu stránku na ktorej zatiaľ bulík síce neni no v blízkej dobe pribudne už dlho hľadám no zatiaľ márne ale ked nájdem tú pravú tak sa to dozviete. Bola by som rada keby ste aj tak prišli a zanechali nám vkazík na ktorý určite odpovieme. jupi
www.sacred.tym.sk

Jéé ahoj Lucka som rada že si tu Very Happy . Verím že toho správneho bulíka nájdeš Like a Star @ heaven . Tešíme sa na jún a konečne uvidím Hannyyyyyy cheers . A pravdaže fešáka Spikeho. Páá sunny

Ahoj Betka som rada že si sa ozvala. my sa tiež nevieme dočkať. Spike má letný strih Very Happy z chlpáčika je naháčik havo+smajl . tak som zvedavá čo na neho povieš. na doktreking prídeš? Smile
Návrat hore Goto down
http://www.sacred.snadno.eu
Sponsored content





Spike a Hanny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spike a Hanny   Spike a Hanny Empty

Návrat hore Goto down
 
Spike a Hanny
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >fórum :: www stránky-
Prejdi na: