Bullterrier forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pes bez PP a vystava?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Arkaz
baby
baby



Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.03.2010

Pes bez PP a vystava? Empty
OdoslaťPredmet: Pes bez PP a vystava?   Pes bez PP a vystava? EmptySt marec 31, 2010 11:14 pm

DObry den prajem. Som tu novy =) Stal som sa hrdym majitelom Bulika sice az od svojich 5 mesiacov ale som rad ze konecne =) Onedlho sa na Kamennom mlyne (co je kusok kezde byvam v Plaveckom Štvrtku =) ) kona vystava bulterierov. A chcem sa spytat ci pes potrebuje Preukaz povodu nato aby som s nim mohol niekedy ist na vystavu =) Dakujem za skoru odpoved =) Foto bulika resp Arona si mozte pozriet v teme PSY =)
Návrat hore Goto down
spajkačka
junior
junior
spajkačka


Počet príspevkov : 30
Registration date : 16.05.2008

Pes bez PP a vystava? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pes bez PP a vystava?   Pes bez PP a vystava? EmptyŠt apríl 01, 2010 10:50 am

Ahoj
No tak je to takto ked by si chcel íst vystavovat svojho psíka na výstavu napr. ten kamenný mlyn tam PP musíš mat aj na každej výstave FCI Smile , ale ked budeš chciet príst len pozriet psík PP nemusí mat. Ale ak by si chcel vystavovat musíš si vybrat výstavu pre orieškov a psíkov bez PP. Vieš PP sú ako náš rodný list bounce
pa pa
Návrat hore Goto down
http://www.sacred.snadno.eu
Arkaz
baby
baby



Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.03.2010

Pes bez PP a vystava? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pes bez PP a vystava?   Pes bez PP a vystava? EmptyŠt apríl 01, 2010 11:30 am

Aha cize je to vecou vystavy =) resp su aj take kedy netreba PP =) Tak musim teda si pockat na taku daku hehe =) Dakujem za odpoved =)
Návrat hore Goto down
Danibull
big dog
big dog
Danibull


Počet príspevkov : 132
Age : 35
Registration date : 07.07.2008

Pes bez PP a vystava? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pes bez PP a vystava?   Pes bez PP a vystava? EmptyPi apríl 02, 2010 1:17 pm

výstavy bez PP ani nie sú výstavy ale skôr také súťaže. Je to úplne iné ako originálne výstavy a ani úspechy z nich sa nikam nezaratúvajú pretože nie su hodntene odborníkom.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pes bez PP a vystava? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pes bez PP a vystava?   Pes bez PP a vystava? Empty

Návrat hore Goto down
 
Pes bez PP a vystava?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bravo Light of my Life

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >fórum :: Others-
Prejdi na: