english bulterrier

DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Registration date : 17.04.2008

OdoslaťPredmet: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   St január 13, 2010 11:56 pm

rozhodca: p.František Szalai / Szalai´s kennel

rozdelenie kruhov:

STANDARD BULLTERRIER

PSY
tr.dorastu - 1
tr.mladých - 2
tr.stredná - 1
tr.otvorená - 4
tr.pracovná - 1
tr.šampionov - 2

FENKY
tr.dorastu - 3
tr.mladých - 2
tr.stredná - 2
tr.otorená - 3
tr.šampionov - 2

MINIATUR BULLTERRIER

PSY
tr.stredná - 2
tr.šampionov - 1

Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Pi január 15, 2010 10:10 am

KOMPLET INFO:

Plán kruhov 23.01.- http://skj.sk/2009/plan_sobota.pdf
Plán kruhov 24.01.- http://skj.sk/2009/plan_nedela.pdf

Zoznam majiteľov- http://skj.sk/2009/ZozMajit.DOC
Rozdelenie kruhov- http://skj.sk/2009/RozdKruhov.DOC

Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Po január 25, 2010 2:32 pm

Chilli Brava Asmoddeus - V1, CAC, CACIB, BOB
Siradella´s Rafaello - V1, CAC, CACIB
Wasabi of Vatrová - V1, CAC, res.CACIB

------------------------------------------------------------------

vysledky pridam vecer Cool

------------------------------------------------------------------

...a dufam ze sa bude riesit to co sa nam stalo, nebudem to cele rozpisovat tí ktorý tam boli, vedia co myslim.
Je vrchol ze majitelia feny sa k tomu celemu tak stavaju, podla mna je to hanba.

Som v poradi uz niekolka ktorej sa to stalo ale mne to jedno nie je

Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Po január 25, 2010 7:11 pm

STANDARD

PSY
tr.dorastu
Zempléni Fighter Moonwalker / VN1

tr.mladých
Cannibal Flegmabull kennel / V1, CAJC
Cosmopolitan Sweet Valentine / V2

tr.stredná
Cosmopolitan Shepherd of the Night / V1

tr.otvorená
Cosmopolitan Devil´s Charm / V3
Oskar Žitavský Luh / V2, res.CAC
Wasabi of Vatrová / V1, CAC, res.CACIB

tr.pracovná
Sky Rocky Pajar / V1

tr.šampionov
Junior from Black and White Gipsys / V2, res.CAC
Siradella´s Rafaello / V1, CAC, CACIB

FENKY
tr.dorastu
Aischa z Likavy / N
Cosmopolitan Belle - VN1
Dee Dee of Vatrová - N

tr.mladých

Fatima od Výri Skály / V2
Siradella´s Xindy Crawford / V1, CAJC

tr.stredná

Eli Queen Bull / V2, res.CAC
Magic Mystery Asmoddeus / V1, CAC, res.CACIB

tr.otvorená
Cherry Brava Asmoddeus / V2, res.CAC
Destiny Friendly Bulls / V1, CAC
Lonny Freywald / VD

tr.šampionov
Chilli Brava Asmoddeus / V1, CAC, CACIB, BOB
Siradella´s Tropical Dream / odstúpila

MINI
PSY
tr.stredná
Abája Kuklík / V2, res.CAC
El Adon Wild Fámy / V1, CAC, res.CACIB

tr.šampionov
Grasco´s Feelingnothingmore / V1, CAC, CACIB, BOB

Naposledy upravil Admin dňa St január 27, 2010 11:38 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
RASELS BULL
baby
baby

Počet príspevkov : 4
Registration date : 13.01.2010

OdoslaťPredmet: Výstava TN   Po január 25, 2010 8:19 pm

Ahojte všetci, ahoj Katuš, to čo sa stalo v TN Lony, nie je prvý krát a naozaj by sa to malo a ja dúfam, že sa aj bude riešiť, ale aj niekde inde, nie len tu na fore.Aj ja osobne som videla zopár takýchto akcií tejto fenky, a to aj na ležiaceho psa, nie len na psa v kruhu.A ak si pán majiteľ myslí, že toto je normálne, tak naozaj nie je!!!! a to som si už zopár výstav prešla, ale takéto správanie a hlavne OPAKOVANE!!!!som tam nevidela.Tak len dúfam že tí kt.sa stalo to čo aj Lony , si nebudú len šomrať popod nos, ale sa aj ozvú na patričnom mieste.Alebo budeme radšej čakat kým sa stane niečo horšie a až potom sa to bude riešiť?????
-ahojte Jana

Naposledy upravil RASELS BULL dňa Ut január 26, 2010 12:57 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
RASELS BULL
baby
baby

OdoslaťPredmet: Výstava TN   Po január 25, 2010 8:20 pm

a GRATULUJEM VÍŤAZOM Very Happy

-Katka nebola náhodou Magic Mystery Asmoddeus aj R-CACIB ?
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Po január 25, 2010 8:31 pm

dakujem, idem to opravit Cool

Danibull
big dog
big dog

Počet príspevkov : 132
Registration date : 07.07.2008

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Po január 25, 2010 9:22 pm

Ahojte,
Idem sa teda pripojiť aj ja. Pokiaľ ide o túto suku tak mam informáciu že napadla aj jedného psa(pokiaľ viem dobre tak Natty Nathan Timar) na Grand Prix Nitra 06/2009 a takisto aj 6 mesačného amstaffa na výstave. Chvála bohu sa ale nikomu nič nestalo. V Nitre 12/09 napadla suku Blondee Flegmabull kennel tesne pred vstupom do kruhu a suke spôsobila zranenie asi 1 cm od oka. Blondee sa na druhý deň ani nezúčastnila výstavy. V ten istý okamih mi napadla taktiež aj suku Eli Queen Bull ktorá stála za Blondee ale tej sa nič nestalo nakoľko bola vzdialená asi meter. Na tejto trenčianskej výstave napadla Lonny a ešte aj Chilli brava asmoddeus ktorej sa tuším ale tiež chvála bohu nič nestalo. No to môže byť len otázka času. Treba s tým niečo robiť pretože kazí povesť plemena, a agresivita je vloha ktorá môže byť dedičná.
Návrat hore Goto down
reventón
big dog
big dog

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Po január 25, 2010 11:54 pm

Myslim si, ze teraz nas club moze ukazat poslancom NRSR, ze s takymto opakovanym agresivnym spravanim sa psa a pravdaze aj s jeho majitelmi, si dokaze poradit aj sam a to bez nezmyselneho zakona!!!!!!!!!!!!! Ved na to predsa Bullterrier club existuje, aby chranil dobru povest tohto plemena a preukazatelne agresivnych jedincov vylucil z chovu.
Návrat hore Goto down
reventón
big dog
big dog

Počet príspevkov : 115
Registration date : 19.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Ut január 26, 2010 12:22 am

Danibull napísal:
Ahojte,
Idem sa teda pripojiť aj ja. Pokiaľ ide o túto suku tak mam informáciu že napadla aj jedného psa(pokiaľ viem dobre tak Natty Nathan Timar) na Grand Prix Nitra 06/2009 a takisto aj 6 mesačného amstaffa na výstave. Chvála bohu sa ale nikomu nič nestalo. V Nitre 12/09 napadla suku Blondee Flegmabull kennel tesne pred vstupom do kruhu a suke spôsobila zranenie asi 1 cm od oka. Blondee sa na druhý deň ani nezúčastnila výstavy. V ten istý okamih mi napadla taktiež aj suku Eli Queen Bull ktorá stála za Blondee ale tej sa nič nestalo nakoľko bola vzdialená asi meter. Na tejto trenčianskej výstave napadla Lonny a ešte aj Chilli brava asmoddeus ktorej sa tuším ale tiež chvála bohu nič nestalo. No to môže byť len otázka času. Treba s tým niečo robiť pretože kazí povesť plemena, a agresivita je vloha ktorá môže byť dedičná.

Agresivita moze byt dedicna ale podla mna sa v tomto pripade jedna o vychovu a postoj zo strany majitela psa......
Návrat hore Goto down
Ady
puppy
puppy

Počet príspevkov : 12
Registration date : 14.10.2009

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Ut január 26, 2010 10:12 pm

reventón napísal:
podla mna sa v tomto pripade jedna o vychovu a postoj zo strany majitela psa......

Pripájam sa a musím súhlasiť. Tí, ktorí videli a hlavne počuli konflikt v Nitre 12/09 (majiteľ suky vs. pani Linhartová z Čiech) musia uznať, že táto suka je len zrkadlom svojho majiteľa.
Návrat hore Goto down
Danibull
big dog
big dog

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Ut január 26, 2010 10:57 pm

opravím sa, je aj dedičná ale hlavne sa odvíja od majiteľa. Takže uznávam. Malo by sa stým niečo robyť. Táto suka už psa poranila a jej útoky sa naďalej opakuju. Ja ale nemám reálnu predstavu ako by sme mohli pokarhať majiteľov, skúste dať návrhy.
Návrat hore Goto down
NINO
baby
baby

Registration date : 26.01.2010

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Ut január 26, 2010 11:53 pm

DESTINY Friendly Bulls. Touto cestou sa chceme ospravedlniť, za nevhodné spravanie našej feny! Fena je šikovná, pekná a nie je agresívna! Chybu sme spravili MY, ktorú si priznávame, a to pri jej výcviku - socializácie - preto sme požiadali o pomoc skúseného kynológa, ten nás uistil, že sa nejedná o žiadnu agresivitu feny, ale o chybu pri výcviku, ktorá sa dá samozrejme odstraniť správnym vedením psa. Dúfame že dobrý výcvik sa odzrkadlý na najbliššej výstave a dokažeme, že nám ide všetkým o to isté ,, O NAŠICH BULLOV" Trochu nás zamrzelo, že určití ludia, ktorý písali na tomto fore, sa z nižily k tomu a zbytočne škodili aj NÁM aj BULLIKOM, keď písal o napadnutí našej feny ( DESTINY Friendly Bulls ) a psa ( Natty Nathan Timar ) ČO NI JE PRAVDA. Rozhorčený bol aj majitel tohoto psa, kam až sú schopný zajsť ludia vo svojej fantazií nech si aj ONI trochu v stupia do svedomia ako sme to spravily MY! a bude to O.K. Na výstave sme sa osobne ospravedlnili a sme ochotný to spraviť znovu, nakolko NÁS to naozaj mrzí a súhlasíme, že takéto správanie na výstavy ( NEPATRÍ ) škodí to BULLIKOM a pritom to bola NAŠA chyba. Dúfame že sa dá všetko do poriadku a zase budeme ťahať za jeden koniec hlavne v týchto ,, zlých" predvolebných časoch - narážam na pána Galbavého a jeho ,, SUPER ZÁKON " Preto si schovajme emócie a snažme si pomáhať a nie ohovárať. NAŠU chybu sa budeme snažiť napraviť a dúfame, že ak budeme potrebovať nejaké rady pri výcviku, tak nám už len niekto poradíte. - Držte nám palce NINO a ADA
Návrat hore Goto down
Lolkaa
adult
adult

Počet príspevkov : 60
Registration date : 11.10.2008

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   St január 27, 2010 12:42 am

Zdravím Vás,

ja verím, že s ana cvičáku všetko urovná a nebude musiť prísť k nejakému kao tu bolo spomínane vyraďovaniu z chovu !!!

Verím a dúfam, že máte správneho výcvikára kynológa. Ja na cvičák s našimi psami nedám dopustiť !!!!

Verím, že i vám sa zapáči a budete spokojní. Spočiatku dajte pásový náhubok a psa neustále len na lonžke, aby bol neustále pod kontrolou psovoda, isto sa to po pár stretnutiach upokojí, pes však musí citit u vas istotu a spoluprácu. Potom verím, ze pojde vsetko lepsie, aj stretnutie v skupine s ostatnymi psovodmi aj so svojimi psami a neskor isto nebude robit problém ani taka tlacenica ako je v Trencine Very Happy

Vela zdaru želá tým Bullivaris
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.bullivaris.sk
Danibull
big dog
big dog

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   St január 27, 2010 12:42 pm

Jedna sa teda o riadnu chybu! A samozrejme sa to da odstraniť ale takéto správanie psa sa často odvíja aj od prísutu maijteľa. A hlavne je v takomto prípade treba vycvičiť majiteľa! A to si dovolim tvrdiť pretože sa za kynológa považujem takisto!
Čo sa týka uškodenia Vám, tak som Vám niako neuškodil pretože neuvádzam meno Vašej suky a čo sa týka Nattyho Nathana tak tam píšem: (pokiaľ viem dobre tak Natty Nathan Timar) a nie že určite Natty Nathan!!! A teraz už viem že to bol Perfect Pattern Timar(v tom čase malé šteniatko!!!!) a to myslím že je ešte horšie. A neviem ako som týmto pána Selingera mohol uraziť, poznam sa z nim osbone myslím že by mi hneď volal. A tým že teraz vyhodíte jedno zle napísane meno si myslíte že zakryjete všetkých ostatných?
Dúfam že sa to výcvikom da do poriadku, rozhodne sa to dá ale treba sa jej mimoriadne venovať! Lebo ako sledujem tak sa to stupňuje. Raz sa Vám vyšmikne z ruky a čo potom?
Držim palce...
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   St január 27, 2010 5:33 pm

NINO napísal:
Na výstave sme sa osobne ospravedlnili
Áno ospravedlnil, ale len VY a nie Vaša priateľka, ktorá ešte aj tam tvrdila, že ona nenapadla moju fenku

A som zvedavá, že či by ste prišli za mňou aj sám od seba??? Kebyže tam nie je pán predseda klubu, tak sa na to vykašlete a odídete s čistým svedomím.

NINO napísal:
preto sme požiadali o pomoc skúseného kynológa
len aby už nebolo neskoro

NINO napísal:
a dokažeme, že nám ide všetkým o to isté ,, O NAŠICH BULLOV"
keby vám išlo o to, tak by ste sa ku tomu inak postavili
ja mám doma dve fenky a keď sa náhodou pochytia (pri jedle) tak to rieším inak a nie ako vy, že len odtiahnete fenu
jasné že sa to takto nenaučí, že je to zlé, že to nemôže robiť

NINO napísal:
Preto si schovajme emócie a snažme si pomáhať a nie ohovárať
toto nie je vôbec ohováranie, lebo sa to nestalo prvý krát
ja som mala také tušenie, keď som sa dozvedela že s vami budeme v jednej triede, že sa dačo stane a BUM stalo sa

NINO napísal:
Držte nám palce NINO a ADA
držím

NINO
baby
baby

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Št január 28, 2010 1:59 am

Admin napísala
Ano ospravedlnil ale len Vy....

Pokial mi je známe, tak zatial som majitelom psa ja a nie moja priatelka, preto sa musím a chcem zodpovedať za môjho psa ja. Ja som sa Vám ospravedlnil z dobrým úmyslom a preto, že som chcel a nie preto že tam bol predseda, ja som pri tej udalosti ani nebol a ani som to nevidel a predsa som sa Vám ospravedlnil, lebo ma to naozaj mrzí čo sa stalo. Nie je problém sa Vám znova ospravedlniť na najbliššej výstave alebo klubovke.

Admin napísala
Len aby už nebolo neskoro.....

Ja si myslím, že nikdy nie je neskoro!!! Chodíme sňou na cvičak a vedie si skvele, žiadnu agresivitu neprejavuje, má tam aj kamarátov sktorými volne behá, musíme viacej nacvičiť správanie v malých stiesnených podmienkach kde je vela psov a ludí na malom priestore. Moja chyba sa stala asi aj tým, že som to trocha podcenil a myslel som si, že to nacvičím aj sám, bez cvičáku. Ono by sa to dalo, ale mám skúsenosti, že kam kolvek som prišiel a chcel som aby sa psi trochu pohrali, zoznámili sa a zvikali si jeden na druhého, tak sa každý radšej zbalil a išiel preč zo slovami ,, čo to je za škaredého psa" ,, fuj nepúštajte ho " ,, to je ten bojový " ( hoci bola 3mes. šťeňa ) Sú aj taký, ktorý v tomto nemajú problém a dovolia mi aby sa psi zoznámili a trocha si pobehali, ale takých je velmi málo aspoň v mojom okolí ( vedšinou sú to majitelia velkých psov) čiže fenka nechodí tak často do styku s cudzími psami, tažko sa bude dobre správať medzi tolkými psami na výstave kde je tolko psov, ludí, pachov ... Dá sa to zvládnuť cieleným výcvikom, to kde mi bude umožnené sa stretavať z viacerými psami rôznych rás - a to je ten cvičák, ktorý navštevujeme. Dúfam, že ked by som mal nejaké otázky ohladom výcviku tak my poradíte. Nechcem a spravým všetko pre to, aby sa to už viac neopakovalo.

Admin napísala
Keby vám išlo o to ....

Ťažko my je trestať fenu za to, čo som nevidel a ani som nebol pri tom, Ja som prišiel cca 5min po incidente a podla mňa už je zbytočné to riešiť. Mi máme doma 3 psov a vychádzajú medzi sebou skvele, to je ale uplne iná situácia ako pod tým velkým tlakom na výstave.

Admin napísala
Toto vôbec nie je ....

Možno že ste to nechtiac privolaly ( žartujem afro )

Admin napísala
Držím

DAKUJEME
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Št január 28, 2010 10:53 am

Ja sa s Vami hádať nechcem, ale keď Vaša piateľka vystavuje fenu, tak je zodpovedná aj za to čo robí v kruhu.
Ona ju mala za to potrestať a nie pohladkať, že vyhrala. Nie je všetko len o výhre.

Nemám už vôbec chuť s Vami vypisovať!!!

NINO
baby
baby

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Pi január 29, 2010 3:16 am

Admin a všetci

Naopak, to mi sme boli do tohoto fóra v vtiahnutý, nakolko sme mali potrebu reagovať na určitý príspevok a tým sa verejne ospravedlniť ( nakoľko je fórum verejné ) Podla nás, stále riešiť, kto a ako sa má ospravedlniť nie je až tak podstatné. Myslýme, že osobne a verejné ospravedlnenie je dostačujúce. Podstatná vec je : ako to budeme riešiť - čo sa týka z našej strany. Čo sa stalo už nezmeníme! Mi sa na plno venujeme výcviku socializácie a myslýme si, že to je to dôležité! Nakolko chceme z výstavami pokračovať, je to hlavne na NÁS. Na každú výstavu aj daleko predtým sme sa podctivo pripravovaly. KONY tak ju voláme má za sebou asi 20 výstav a neboli s ňou žiadne problémy, a súdiť psa po 7 hod. maratóne na výstave typu že ,, Vyradme ju s chovu " ako sme sa dočítali, nás mrzí. Stáť zo psom 4 - 5 hod. na výstave a okolo prejde X psov : jeden zavrčí, druhý zašteká...... velmi vplýva na psa a aj na majitela a do toho ( tý ktorý tam majú ešte aj deti, tak to už je ozaj super bounce ) Mi máme ,, naštastie len jedno geek " Týmto sa ale nechceme ospravedlnovať, máme všeci rovnaké podmienky, niektorý ešte ovela tažšie - viacej detí, vzdialenosť atď... než mi. Možno robíme chybu aj tým, že nepoužívame klietku na psa a počas tých 4 - 5 hod. státia na výstave, kde je taká ,, hustá premávka " sa to odzrkadlý aj na výkone psa. Nevieme to posúdiť na správaní sa psa, ked je v klietke alebo bez. Nikdy sme ju nepoužívali. Viacerý nám ju doporučovali ( že tam je pes v klude a trochu si odýchne a nie ked celú výstavu držíme ( KONY ) v ruke a na vodítku. Možno na tom nie čo bude! S tohoto fóra by sme skôr uvýtali rady a pomoc a nie len kritiku. ( Sme zástancami toho, že takéto správanie na výstavi nepatrý! ) aj ked to záleží od vela vecí. Čo nás ešte trápy je jedna vec : určitý ludia ( oni vedia ktorý ) počas výstavy v kruhu na KONY vykrikovali ( škaredé veci ) a to musíme podotknúť , že sa to stalo pred tým incidentom. Bohužial aj takéto veci v plývajú na psychyku vystavovaťela, ktorý to chtiac - nechtiac prenáša na psa ( to si myslíme, že nám dajú za pravdu aj ,, tý " kynológovia ) Nechceme túto tému dalej rozvýjať a riešiť. Berieme to jednim uchom dnu a druhým von! Danibull: Súhlasíme s tým čo si napísal. ( návrhy na karhanie zatial pozastav - snažýme sa o nápravu ) Nechceme chodiť na výstavy s pocitom, že niekto na nás poukazuje a zazerá, ale s pocitom, že sme prišli medzi priateľov. Naše prve dojmy s tohoto fóra - boli rozhorčenie a hnev čo sa všetko napísalo. Teraz musíme uznať všetkým ( čo písali na fóre ) že mali v podstaťe pravdu.
Dakujeme Lolkaa za jedinečnú podporu cheers . Týmto chceme aj poďakovať ludom, ktorý sa ozvali na túto tému, tým dali veci do pohybu, a otvorily nám oči. NINO a ADA
Návrat hore Goto down
RASELS BULL
baby
baby

OdoslaťPredmet: Výstava TN   Pi január 29, 2010 11:06 pm

Zdravím Nino a Aďa, niekedy je možno lepšie menej vypisovať a viac robiť pre vyriešenie veci, myslím že všetko dôležité už bolo povedané.A vyťahovať do tejto temy to, koľko detí je na výstave a ako to vplýva na ľudi, alebo psou mi príde prinajmenšom zvlášne Shocked .Držime palce aby sme sa na ďalšej výstave stretli bez problemou, a stihla som vam podať ruku-ak vyhráte, bez toho aby sa niečo stalo, TO BUDE NAJLEPŠÍ dôkaz toho čo robíte. RASELS BULL
Návrat hore Goto down
NINO
baby
baby

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   Ne január 31, 2010 12:13 am

RASELS BULL

Dakujeme za tie palce, robíme všetko pre to, aby ste nám mohli podať ruku ( teda keď vyhráme ). Dúfame, že nikoho nesklameme a naše činy, budú hovoriť za nás ,, a nie len prázne reči o zlepšení ! Predovšetkým nám ide o to, aby sme nerobyly hanbu SBC. NINO a ADA
Návrat hore Goto down
nelly.timar
junior
junior

Počet príspevkov : 49
Registration date : 06.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   So február 06, 2010 6:16 pm

Dúfam že to čo slubujete aj dodržíte, Nelly a Perfect nie sú zvyknutí aby na nich útočil iný jedinec
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: 24.1.2010 - MVP Trenčín CACIB   

Návrat hore Goto down

Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >výstavy :: Slovensko-
Prejdi na: