Bullterrier forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 ----HONEY----

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
bullytherre
baby
baby



Počet príspevkov : 2
Registration date : 18.02.2009

----HONEY---- Empty
OdoslaťPredmet: ----HONEY----   ----HONEY---- EmptySt január 13, 2010 3:50 pm

Tak tu ju teda pridavam, nasu milucku Honey.
Jej posh meno je CH., JCH. Pussycat Blandior of Bullytherre
Mnohymi milovana a mnohymi nenavidena a ohovarana zo vsetkych stran Rolling Eyes ...
Je to pes, ktoreho mozete stretnut len raz za zivot. Prezila s nami dobre i to zle. Precestovala Europu krizom krazom, stahovala sa s nami snad 100 krat az pokial sme sa neusadili.
Vzdy trpezliva, mierne drza, velmi prefikana, vzdy pripravena vystavit sa. Momentalne uz dost zlenivela, nasa mala Honey. Jej najvacsim kamosom je nas mega Angusko Very Happy , jej presibana dcera Ba Bou a babca Inniska. Obcasne prechadzky su vitane, ale len ked neprsi Laughing
Dakujem jej za mnohe. Na jesen oslavila Honey uz 5 rokov, ani sa mi verit nechce, ako ten cas rychlo leti.
Honey aj zvysok svorky posielaju bulikovske pusiny I love you

(fotky sa mi akosi nedaju pridat, takze mozno neskor Smile )
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 303
Age : 36
Registration date : 17.04.2008

----HONEY---- Empty
OdoslaťPredmet: Re: ----HONEY----   ----HONEY---- EmptySt január 13, 2010 4:17 pm

Vítame ťa Sonička na fore Very Happy aj Honey
kedy sa chystate na nejaku slovesku vystavu?

(fotky ked nevies pridat tak mi kludne posli na mail /buffoon.bulls@gmail.com/ a ja ti ich pridam)
Návrat hore Goto down
http://www.buffoonbulls.sk
bullytherre
baby
baby



Počet príspevkov : 2
Registration date : 18.02.2009

----HONEY---- Empty
OdoslaťPredmet: Re: ----HONEY----   ----HONEY---- EmptySt január 13, 2010 9:15 pm

momentalne mame len take velmi odpocinute fotocky- ako sa vyvaluje na gauci a tak Very Happy
Návrat hore Goto down
spajkačka
junior
junior
spajkačka


Počet príspevkov : 30
Registration date : 16.05.2008

----HONEY---- Empty
OdoslaťPredmet: Re: ----HONEY----   ----HONEY---- EmptySt január 13, 2010 9:47 pm

nevadí soni, pošli aj také ako si lenoší Honey ved je to slečna v najlepších rokoch a može si to dovolit cheers
Návrat hore Goto down
http://www.sacred.snadno.eu
Sponsored content





----HONEY---- Empty
OdoslaťPredmet: Re: ----HONEY----   ----HONEY---- Empty

Návrat hore Goto down
 
----HONEY----
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >bulíky a CH.S. :: Feny-
Prejdi na: