english bulterrier
 
DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share
 

 TAN MING GREAT CARSON - suka

Goto down 
AutorSpráva
Danibull
big dog
big dog
Danibull

Počet príspevkov : 132
Age : 30
Registration date : 07.07.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptySt január 06, 2010 7:57 pm

TAN MING GREAT CARSON
otec: WAGNER OPALPLAST LAKONGA
matka: BACARDI MORFEUS

Majiteľ: Dušan Olekšák
kontakt: sokykk@gmail.com

3 mesiace:
TAN MING GREAT CARSON - suka P8210220

4 mes.:
TAN MING GREAT CARSON - suka P9180362
TAN MING GREAT CARSON - suka P9180370

5 mes.:
TAN MING GREAT CARSON - suka P1000360
TAN MING GREAT CARSON - suka P1000338


Naposledy upravil Danibull dňa St január 06, 2010 8:46 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Danibull
big dog
big dog
Danibull

Počet príspevkov : 132
Age : 30
Registration date : 07.07.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptySt január 06, 2010 8:06 pm

6. mes.:
TAN MING GREAT CARSON - suka Psy183-1
TAN MING GREAT CARSON - suka Psy079
TAN MING GREAT CARSON - suka Psy081
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptyŠt január 07, 2010 11:41 am

pekna fenecka, ona je na SK?

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
Danibull
big dog
big dog
Danibull

Počet príspevkov : 132
Age : 30
Registration date : 07.07.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptySo január 09, 2010 2:45 pm

ano, na východe bounce
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Danibull
big dog
big dog
Danibull

Počet príspevkov : 132
Age : 30
Registration date : 07.07.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptySt január 27, 2010 11:17 pm

8 mes.:
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020679
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020663
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020688
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020710-1
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020715
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020736
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020782
TAN MING GREAT CARSON - suka P1020791
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Admin
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 303
Age : 31
Registration date : 17.04.2008

TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka EmptyPo máj 24, 2010 6:54 pm

1 rok

TAN MING GREAT CARSON - suka Gabdsczbwgqdv8vebjxi
TAN MING GREAT CARSON - suka 7hn7jjshylcrjrbde965
TAN MING GREAT CARSON - suka Xqzetq1icl6z29jjpcvz
TAN MING GREAT CARSON - suka I5kdi3e13vqbn1invynw
TAN MING GREAT CARSON - suka Syf529okg5adn2jlhapb
TAN MING GREAT CARSON - suka Tlco23mw5w6sxjt8x79z

_________________
--BuLLTeRRieR FoReVeR--
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.buffoonbulls.sk
Sponsored content




TAN MING GREAT CARSON - suka Empty
OdoslaťPredmet: Re: TAN MING GREAT CARSON - suka   TAN MING GREAT CARSON - suka Empty

Návrat hore Goto down
 
TAN MING GREAT CARSON - suka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Bullterrier forum :: >bulíky a CH.S. :: Juniory-
Prejdi na: